Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podmínky užívání Meme srandy

1)Zdržet se sprostých,rasistyckých,nacistyckých,neonacistycký,urážlivých a erotických komentářů či komentářů,které jsou jakkoliv nevhodné pro osoby mladší 18.let! (návykové látky,drogy,alkohol,tabákové výrobky)

2)Odkazy na stránky v komentářích nesmí obsahovat erotický obsah dále viry,červy,malware,rootkity apod.

3)Vždy si uvědomte,co píšete.Můžeme kdykoliv za trest komentář buď smazat nebo blokovat přístup na stránky pro vaši IP adresu.

4)Kontaktujte nás výhradně na emailu vojta.svoboda11@seznam.cz nebo na telefonním čísle (+420)737 534 710.Před každým položením dotazu si prosím pečlivě pročtěte sekci ''ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)''.

5)Tyto stránky pro nás poskytuje společnost ''estránky.cz''.S případnými stížnostmi ohledně rychlosti načítání stránek či výpadky těchto stránek se obracejte přímo na tuto společnost.

6)Vyhrazujeme si právo na pravopisné chyby a na změnu těchto podmínek ,přičemž každou změnu těchto podmínek jsme vám nuceni oznámit v sekci ''NOVINKY A AKTUALITY'' a pro ty,co si přihlásí ''Mail list'' i v Mail listu.

Tyto podmínky je nyní možné ve WordPadu ZDARMA stáhnout na www.uloz.to/xpjM2UA/podminky-uzivani-meme-srandy-rtf.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Kontakt

Štvou Vás reklamní bannery na našich webových stránkách?

Na stránkách Meme srandy se v posední době objevuje velké množství reklamních bannerů na různé produkty.Chcete si vychutnat zážitky z Meme srandy bez reklam-řešení... viz. sekce ''Spustit Meme srandu bez reklam''.

Mail listStatistiky

Online: 1
Celkem: 19772
Měsíc: 201
Den: 1